At už toužíte po dobrodružství v přírodě, táborové romantice nebo jen Vaše duše dychtí po bytí v tichu a zeleni, Maringotka V mechu a kapradí bude vždycky skvělou volbou.

Láká Vás strávit čas v přírodě a zároveň spát v pohodlné posteli? Čeká na Vás maringotka s velkou manželskou postelí umístěnou v obrovském okně s výhledem do okolní zeleně. Chcete-li sebou vzít i své milé děti nebo přátelé, je možné využít přistýlky (120x194cm), ze které je výhled neméně kouzelný. Kochat se jím můžete třeba při snídani se svou drahou polovičku i v tom případě, že si dopřejete romantiku ve dvou.

Užijete si u nás chvíle v přírodě, zaposloucháte se do zvuku zurčícího potůčku, šumění stromů a zpěvu ptáků. Relaxovat můžete v okolí maringotky v houpacích sítích, na posezení nebo si jen roztáhnout piknikovou deku a vstřebávat sluneční paprsky. A až se nabažíte přírody a klidu, je maringotka skvělou startovní pozicí pro výlety po okolí. Pěšky se od nás nenáročnou procházkou dostanete na Skipark Buková Hora a na kole nebo autem jste během chvilky na Dolní Moravě.

I vaření v maringotkce bude probíhat po trampsku, k vaření je pro Vás nachystané ohniště s trojnožkou, závěsným roštem, kotlíkem a litinovou pánví, na které si k snídani hravě usmažíte domácí vajíčka. Veškeré nádobí a příslušenství je k dispozici uvnitř maringotky. V zimním období je možné vařit na vnitřních kamnech.

Pokud nepatříte mezi fajnšmekry, kterým bude stačit ošplouchnutí v potoce, můžete se osprchovat v teplé sprše umístěné poblíž potoka a vyvonět se přírodní kosmetikou, která nezatěžuje okolní přírodu. Na nulový dopad na okolní zvířenu i rostlinstvo jsme mysleli i při výběru suché eko toalety, která je pro maximální pohodlí uvnitř maringotky.

Pro chladné počasí jsou uvnitř maringotky připraveny krbové kamna se vším potřebným pro zatopení.

Abychom co nejméně narušovali Vaše soukromí, při příjezdu pro Vás bude připraven košík plný dobrot třeba právě k snídani. Uvnitř je pro Vas pak standardně také zásoba kávy, čaje a snídaňových cereálií. Nejbližší obchod s potravinami je asi 2 km odtud.